Lot 22
Piet van Boxel (1912-2001)

Portret van de vrouw van de kunstenaar

gesigneerd 'v. Boxel' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 35x25 cm (met lijst: 47x37 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180