Lot 33
Willem Gerard Hofker (1902-1981)

Muziekmakende militair

gesigneerd en gedateerd 'W.G. Hofker / 24' (rechtsonder)

zwart krijt op papier, 22x23,5 cm (met lijst: 46x37 cm)

Conditie: papier vergeeld, enkele vlekjes, verder goed, punaisegaatjes, enkele kreukels

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160