Lot 532
Old Master Paintings, 19th Century & Early Modern Art Online | 27 May 2021
Hendrik Albert van Trigt (1829-1899)

Figuren tijdens een kerkdienst

gesigneerd en gedateerd ‘v Trigt f 1868.’ (linksonder)

aquarel op papier, 52,5x42cm (met lijst 72x62 cm)

Conditie: Goed, papier iets verkleurd.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 500