Lot 2518
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een grote Chinees porselein blauw wit Kangxi schotel

18e eeuw, China

Een blauw wit floraal gedecoreerd bord, op achterzijde gemerkt met artemisia blad.

D 35.5 cm

Slijtage van het glazuur langs de rand maar geen haarlijnen of restauratie. Enkele bakfoutjes en randschilfers.

€ 300,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650