Lot 12
Hollandse School (19de eeuw)

Het krauwen

olieverf op paneel, 37x45 cm (met lijst: 51x60 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, barst in het paneel (linksonder)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240