Lot 42
Willem Wenckebach (1860-1937)

Duinlandschap

gesigneerd 'L.W.R. Wenckebach.' (linksonder)

olieverf op doek, 39x65 cm (met lijst: 58x84 cm)

Conditie: doek vergeeld, craquelé, enkele stukjes verfverlies

€ 300,00
€ 400,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475