Lot 36
Jan Zwaan (1953)

Stilleven met seringen

gesigneerd 'J Zwaan' (linksonder)

olieverf op doek, 110x90 cm (met lijst: 114x95 cm)

Provenance: -Galerie Ina Broerse, Laren.

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180