Lot 35
Willemijn van Dorp (1945)

Boeketten, citrusvruchten en abrikozen op een tafel

gesigneerd met initialen en gedateerd 'VD 90' (rechstonder)

olieverf op paneel, 78x88 cm (met lijst: 95x105 cm)

Provenance: -Galerie Quintessence, Utrecht.

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325