Lot 2545
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinees porselein Guanxu vaas, blauw wit Kangxi stijl

19/20ste eeuw, China

Een fraaie vaas, Kangxi gemerkt met artemisia blaadje maar later gemaakt, waarschijnlijk begin 20ste eeuw, in de Guanxu periode.

H 30 cm

Goede conditie, geen schilfers, haarlijnen of restauratie.

€ 350,00
€ 500,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600