Lot 48
Jan Kleintjes (1872-1955)

Slootje bij het huis 'Kolthoorn' aan de Kolthoornseweg te Heerde

gesigneerd en onduidelijk gedateerd waarschijnlijk 1908 'J Kleintjes' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op board, 30x46 cm (met lijst: 47x64 cm)

Jan Kleintjes woonde tussen 1899-1955 in Heerde.

€ 400,00
€ 500,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600