Lot 1617
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Een Zweeds zilveren doosje, 18e eeuw

Rond glad met gegraveerde rand op het deksel, op de onderzijde een gegraveerde kroon, de binnenzijde verguld. Maker Jonas Yman,, Väsjö, 1767. D ca 4,5 cm en H ca 2,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260