Lot 1615
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Vijf miniatuur zilveren tafelvorkjes

Model met hondenneus. Eerste helft 18e eeuw. Gemerkt met belastingkeur I 1906-1953.

€ 220,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200