Lot 1613
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Twee zilveren sauskommetjes

Schuitvormig met parelrand en ronde greep en duimrust met decor van acanthusblad en bleoemen, Op vier bladvormige pootjes, de grootste kom verguld aan de binnenzijde. Hanau, Duitsland, tevens gemerkt met Zweedse importkeuren. 835/1000. Afm. ca 13x8,5x5,5 cm en 17x9.5x6 cm. Totaal gewicht 341 gram.

€ 200,00
€ 300,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280