Lot 135
Pierre Tetar van Elven (1828-1908)

Winterlandschap met figuren voor een gotische kerk

gesigneerd en gedateerd 'P. van Elven 9. januari 1880.' (linksonder) en geannoteerd 'A mon ami J. Aukens (rechtsonder)

aquarel, 42x29 cm (met lijst: 60x46 cm)

Conditie: papier vergeeld en verkleurd, enkele vlekjes, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160