Lot 9
Hollandse School (19de eeuw)

Rustende kudde

met naam 'Jac van Strij fecit' (rechtsonder)

aquarel, 28x37 cm (met lijst: 48x57 cm)

Conditie: vergeeld, enkele bruine vlekjes

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180