Lot 2520
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Drie Chinese Yixing theepotten

20ste eeuw, China

Alle drie gemerkt en in goede conditie. Gebruikssporen maar geen beschadigingen of restauratie.

Grootste: L 21.5 cm, H 11 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425