Lot 1608
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Een ronde zilveren koektrommel, parelrand

Een gladde ronde trommel met iets verhoogd deksel. Maker N. Lieshout & Co, Amsterdam, tevens gemerkt met winkeliersmerk van van Benten en Zn. Amsterdam, 1878. 835/1000. D. ca 12 cm

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500