Lot 2507
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Yongzheng/Qianlong groot bord met landschapsdecor

18e eeuw, China

Blauw wit gedecoreerd, niet gemerkt.

D 31.8 cm

Randfritting en een haarlijntje, verder in goede conditie, geen restauratie. Er is op de achterzijde een lijntje te zien in het glazuur, dat is een fabricagefoutje (niet zichtbaar aan de voorzijde).

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180