Lot 1594
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Drie zilveren lakzegels met kornalijnen greep

Met balustervormige konalijnen grepen, (één op hoek klein beschadiging) Twee vierkante lege stempels en één ovaal stempel met familiewapen. Tweede helft 19e eeuw. L. ca 7,2, 7,3 en 7,7 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 280