Lot 115
Theo Bitter (1916-1994)

'Uitzicht uit het venster'

gesigneerd 'Theo Bitter' (rechtsonder gekrast in de verf); getiteld en nogmaals gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst: 51x61 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325