Lot 49
Hubert Bellis (1831-1902)

Bloemstilleven met roze rozen in een vaas

gesigneerd 'H. Bellis.' (linksboven)

olieverf op board, 34,5x32,5 cm (met lijst: 48,5x45,5 cm)

Met een (deel van een) andere schildering van een bloemstilleven op de achterzijde

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200