Lot 69
Willem van den Berg (1886-1970)

Italiaanse stad

gesigneerd 'Willem van den Berg' (lower left); gesigneerd in potlood 'Willem van den Berg' (op de achterzijde)

olieverf op board, 31x31 cm (met lijst: 40x40 cm)

€ 500,00
€ 800,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500