Lot 1577
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Een zilveren miniatuur komfoor

Rond met geschulpte rand en koperen binnenbak, op drie gekrulde pootjes op houten bassement. Ongemerkt, 18e eeuw. D ca 5 cm. -Provenance: Uit de nalatenschap van Anton Philips.

€ 240,00
€ 400,00

Startbod: € 200