Lot 12
François Auguste Ortmans (1826-1884)

Jager en boer met ezel in een heuvelachtig landschap

gesigneerd en gedateerd 'A Ortmans f. 46' (linksonder)

olieverf op paneel, 23x29 cm (met lijst: 37x43 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800