Lot 140
Jan Groenestein (1919-1971)

Paarden staand in het overstroomde dorp

gesigneerd 'Groenestein.' (rechtsonder); gesigneerd en gedateerd '1956' (op het spieraam), en resten etiket (in dorso)

Conditie: Goed.

€ 400,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260