Lot 15
Hollandse School (18e eeuw)

Stilleven met een papegaai, druiven, perziken, rozen, tulpen en andere bloemen

olieverf op doek, met accoladevormige bovenrand, zonder lijst, 93x64 cm

Conditie: is bedoekt, craquelé zichtbaar, heeft oude restauraties.

€ 500,00
€ 700,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850