Lot 16
Manier van David Teniers (II)

Apen-allegorie: kaartspelende apen in een herberg

met naam (op een label op de achterzijde)

olieverf op koper op een gewiegd paneel, 38x51 cm (met lijst: 56x68 cm)

Waarschijnlijk is het vervaardigd naar een achttiende-eeuwse prent van Claude Henri Watelet, welke op zijn beurt weer teruggaat op een schilderij van David Teniers II.

De prent bevindt zich in de collectie van het British Museum in London, inv. no. 1856,0809.138.

https://www.britishmuseum.org/collection/object/P_1856-0809-138

Conditie: gegolfd koper

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 5.000,00

Hamerprijs: € 5.000