Lot 2532
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Elf Chinees blauw wit porselein borden

18e eeuw, China

Een set van vijf borden met decor van kraaien in een bloesemboom, daarbij een set van zes borden met een decor van koolbladeren met krabben (een bord zonder de krabben). Niet gemerkt maar gemaakt in de 18e eeuw, Qianlong periode. Een krabbenbord gelijmd en de meeste anderen met defecten (haarlijnen, schilfers, zie foto's). De kraaienborden; een met haarlijntje de andere met randschilfers maar verder in goede conditie.

D 23 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325