Lot 2509
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Zes Kangxi blauw wit kop en schotels

Ca. 1700, China

Een set van zes Chinees porselein theekommetjes met schotels. De schotels met randfritting en bakimperfecties/onregelmatigheden, maar geen haarlijnen en geen restauratie. Een kommetje met een randchipje en een ander kommetje met een randschilfer en haarlijntje, verder alle kommetjes goed zonder andere haarlijnen en geen restauratie.

Schotels: D 11.5 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475