Lot 2518
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Chinees porselein blauw wit; een kom (19e eeuw) en vier borden (18e eeuw)

18/19e eeuw, China

Een floraal Kangxi gemerkt bord met pioenen gedecoreerd (randfritting maar geen haarlijnen of restauratie). Daarbij drie Qianlong borden (niet gemerkt, twee met randschilfers, maar geen haarlijnen of restauratie) en een 19e eeuws kommetje met krab en baars decor (gemerkt met vier-karakter Kangxi merk maar gemaakt in de 19e eeuw; goede conditie, geen schilfers, haarlijnen of restauratie).

D 27.5 cm, 22.5 cm (2x), 21 cm, en kommetje: D 12.5, H 6.5 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260