Lot 2548
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Chinese polychroom aardewerk cache-pot op standaard

19/20ste eeuw, China

De cache-pot gedecoreerd met een feniks en twee vissen omringt met florale motieven en geometrische sierbanden in reliëf. De console met gestoken geometrische motieven.

H 77,5 cm, D 44 cm

Cache-pot met haarlijnen aan de bovenrand en schilfers, het standaard met beschadigingen aan de onderrand.

€ 300,00
€ 400,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375