Lot 2535
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Zeven Chinese blauw wit porseleinen borden

18e & 19e eeuw, China

Vier Chinese blauw wit porseleinen diepe borden, twee grote borden en nog een bord. De vier borden gedecoreerd met bloesems, een bord gedecoreerd met landschapsvoorstelling met drie figuren en waterbuffel. Twee borden gedecoreerd met lotusbloemen, bamboeboom en Chinese kostbaarheden. Allen niet gemerkt.

D van 22,5 cm tot 28,5

De vier borden met randschilfering en schilfers. Het paar met één bord in goede staat, de andere met twee breuklijnen/barsten, randschilfering en schilfers. Het enkele bord met schilfer en lichte randfritting.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180