Lot 2530
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Drie beschilderde Chinese Imari porseleinen borden en een famille rose bord.

18e eeuw, China

De Imari borden gedecoreerd met landschapsvoorstelling op het plat en florale motieven op de rand. Het famille rose bord met floraal decor. Allen niet gemerkt.

D 23 & 27,5 cm

Een Imari bord met randschilfering en schilfers, een bord met randschilfering, een bord in goede staat. Het famille rose bord met randschiflers op de onderkant.

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260