Lot 171
Hollandse School (20ste eeuw)

Pijprokende visser

olieverf op doek, 41x36 cm (met lijst 60x55 cm)

Conditie: Iets oppervlakteschade en deukje in linker bovenhoek. Oppervlaktevuil en stof.

€ 150,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100