Lot 36
Aert Schouman (1710-1792)

Vink

gesigneerd 'A. Schouman' (rechtsonder)

aquarel, 14,5x13 cm (met lijst: 18x17 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200