Lot 44
Hollandse School (rond 1900)

Een sneeuwlandschap met figuren, paarden en wagen

met initialen 'LA' (rechtsonder)

olieverf op doek, 51x81 cm (met lijst: 82x113 cm)

Conditie: craquelé, vergeeld, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240