Lot 2537
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Kleine collectie Chinees blauw wit porselein

18e eeuw, China

Bestaande uit drie rechthoekige serveerschaaltjes, een ovale serveerschotel, een Kangxi bord met gestileerde lotusmotieven en vier Qianlong florale borden.

Ovale schotel: 27 x 19 cm

Een van de grotere rechthoekige schaaltjes met randrestauratie. Het Kangxi bord met haarlijn, en en een van de andere borden met haarlijnen in het midden. Randschilfers en kleine defecten maar over het algemeen in goede conditie (geen andere haarlijnen of restauratie behalve bovengenoemde).

€ 300,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375