Lot 2534
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Vijf grote Chinese porseleinen borden blauw wit

18e eeuw, China

Een bord met bloemenmand, fijn gedecoreerd (Kangxi periode maar niet gemerkt), de overige vier borden met florale motieven. Een bord met grote schilfer op achterzijde. Borden met randschilfers maar geen haarlijnen of restauratie.

D ca 27 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350