Lot 2525
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Chinees imari porselein trembleuses en borden

18e eeuw, China

Twee kopjes met deksels op speciale schotels met opstaand randje zodat de kopjes niet kunnen glijden (zg. trembleuses, voor mensen met trillende handen), de randen met schilfers en een kopje met haarlijn. Daarbij een imari bordje en een groot bord, plus een famille rose bordje met onderglazuur blauw (de drie borden in goede conditie, geen haarlijnen of restauratie).

Grootste bord: D 31 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425