Lot 2514
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Zeven Chinese blauw wit porseleinen borden

18e eeuw, Yongzheng/Qianlong, China

Gedecoreerd met voorstelling van vogels zittend op rotsen, bloesems en vlinders op het plat, de rand gedecoreerd met diaper patroon en pioenrozen binnen vakwerk. Niet gemerkt.

D 23,5 cm

Met randschilfers en kleine beschadigingen.

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280