Lot 2512
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Yongzheng/Qianlong Chinees porselein drakenbord

18e eeuw, China

Blauw wit gedecoreerd bord met een draak, continuerend op de achterzijde. Niet gemerkt, Qianlong periode of mogelijk Yongzheng. Haarlijn in de rand en fritting. Verder in goede conditie, geen restauratie.

D 20 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220