Lot 2522
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een verzameling Chinees blauw wit porselein

18e eeuw, China

Daarbij een juskom op bladvormige onderschotel, twee vazen met vogel op rots, drie ruitvormige schaaltjes en drie rechthoekige serveerschaaltjes, een kleine gelobt ruitvormig schaaltje, een ovaal botervlootje, drie borden met wilg en bloemen en twee bordjes met zotje.

Vaas: H 23.5 cm

Kleine defecten (zie foto's). Geen restauraties. Een vaas met verticale haarlijn.

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100