Lot 2536
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een kleine collectie Chinees porselein kop en schotels

18e eeuw, China

Daarbij twee zeer fijn porselein met Lange Lijs en gemerkt met vier karakter merk (een kopje gaaf, de andere met haarlijnen, een schoteltje met haarlijn en de andere met twee kleine haarlijntjes in de standring op onderkant). Twee schotels met vier bijhorende kopjes met gearceerde florale motieven (beide schotels en twee kopjes met haarlijnen) en vijf kopjes met vier bijhorende schotels met een vogel en florale motieven (drie schotels met haarlijnen, kopjes zonder haarlijnen).

Randschilfers en verder zoals gespecificeerd en gefotografeerd.

€ 300,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650