Lot 2521
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een paar Chinees polychroom porseleinen hanen op voet

Ca. midden 20e eeuw, China

Stel fraaie hanen in gespiegelde houding op boomstronk als voet. Gemerkt met nummer en Chinese karakters.

H 29 cm

Kleine vlekjes, kleine bakfouten, verder in goede staat, geen beschadigingen of restauraties.

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220