Lot 2515
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een kleine verzameling Chinees blauw wit porselein

18e eeuw, China

Bestaande uit een Kangxi dekselkopje met twee oortjes en deksel (een oortje gerepareerd en een lange haarlijn), een kom op voet, Kangxi gemerkt (haarlijnen en schilfers), drie miniatuur vaasjes (defectjes w.o. een met haarlijn), drie kommetjes met floraal decor en een peervormig vaasje (glazuurfoutjes).

Schaal op voet: D 14.5 cm, H 8 cm

Randschilfers en fritting, enkele defecten (zie close-up foto's).

€ 300,00
€ 500,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600