Lot 2529
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Twee Chinese blauw wit porseleinen kop- en schotels, een kopje en een wandbord

Kangxi & Qianlong, China

De kop- en schotels gedecoreerd in blauw en wit met florale motieven binnen vakwerk, gemerkt op de onderkant met een artemisia blad, het kopje met landschapsvoorstelling rondom, gemerkt met zegel, het bord gedecoreerd met florale motieven op het plat en sierbanden van geometrische en florale motieven, niet gemerkt.

D 32,5 & 13 cm, H 4 & 4,5 cm

Bord met schilfers, het kopje met schilfer, haarlijn en glazuurbarst, de kop- en schotels in goede staat.

€ 300,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350