Lot 2526
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Zes diverse polychroom porseleinen borden, drie dekselpotjes en een blauw en wit vaas

18e/19e eeuw, China, Thailand

Vier borden gedecoreerd met florale motieven, twee borden met decor van vliegende feniksen omringt door bloesems. De dekselpotjes met floraal decor. De vaas met drie oren langs het oppervlak en gedecoreerd met florale motieven in blauw en wit. Drie borden gemerkt.

D van 15,5 tot 23 cm, H ca. 10 cm

Twee borden met haarlijn en schilfer, een bord met haarlijn, een bord met schilfers, een bord gerestaureerd, de vaas met bakfouten, dekselpot met haarlijnen en schilfers, een dekselpot met latere houten deksel (verder in goede staat), een dekselpot met schilfers aan de binnenzijde.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300