Lot 2516
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een kavel Chinees porselein w.o. zes Amsterdams Bont kop en schotels

18e eeuw, China

Zes theekommetjes en schotels, zg. Amsterdams bont (een schotel met haarlijn, een andere schotel met bakfout op achterzijde). Daarbij een miniatuur Chinees imari kannetje en een theebus (schilfers en kleine haarlijntjes in voet).

Theebus: H 13 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300