Lot 2523
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Divers Chinees porselein

18e eeuw, China

Een verzameling Chinees 18e eeuws porselein waarbij twee grote blauw wit borden, drie borden met onderglazuur blauw en famille rose. Ook nog een klein famille rose bordje en twee blauw wit kommetjes (waarschijnlijk Yongzheng) en een blauw wit vaasje.

Grootste borden: D 28 cm

De kommetjes en de borden met randschilfers. Het vaasje met een haarlijntje in de hals. Verder in goede conditie. Geen restauratie.

€ 400,00
€ 600,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600