Lot 2513
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Twee Chinees porselein famille rose borden

18e eeuw, China

Qianlong/Yongzheng een coupevormig bord met servetrand en floraal decor (kleine korte haarlijn in de rand en enige slijtage van decor). Daarbij een ander famille rose bord met kraanvogels in de rand en floraal decor (randschilfers maar geen haarlijnen). Geen restauratie.

D 23.5 cm en 22.5 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180